Vstupuješ do Zlaté brány Bohemia hokeje.
Zlatá brána Bohemia hokeje

VÝHRY

FANTASTICKÉ PŘENOSY S HISSENSE OLED TV A SOUNDBAREM

Každý Čech je hráč, alespoň u TV. Nový model smart TV s OLED obrazovkou a 3,1kanálový soundbar se subwooferem tvoří nejlepší pár pro vizuální a zvukový zážitek. Tak se pohodlně usaď, připrav si dostatečnou zásobu chipsů a užij si každý zápas!

Hisense TV OLED 65“

Smart TV s OLED obrazovkou s úhlopříčkou 164 cm a rozlišením Ultra HD 3840x2160 ti přináší dokonalý sportovní zážitek. Na této oslnivé obrazovce s obnovovací frekvencí 120 Hz se zobrazují rychle se pohybující objekty jasně a ostře. Funkce MEMC (odhad směru a kompozice pohybu) a sportovní režim mají za výsledek mimořádně plynulý obraz. TV přímo nadupaná moderními technologiemi, které z ní dělají špičku na trhu.

Soundbar system HS312 HSN

3,1kanálový soundbar s bezdrátovým subwooferem Hisense HS312 tě zcela obklopí zvukem s výkonem 300W. Virtuální reproduktory směřující nahoru posílají zvuk nad tvou hlavu, zatímco boční reproduktory kolem tebe. A díky technologii Dolby Atmos se při přepnutí do režimu sport budeš cítit jako přímo na hrací ploše.

Více info

PlayStation 5 a PlayStation VR 2

Máš v sobě hráče a rád čelíš každé výzvě? PlayStation 5 tě postaví do nepřeberného množství her a zápasů a spolu s VR2 tě přenese do všech možných i nemožných prostředí.

Ještě balíček chipsů a Game on!

PlayStation VR2 navazuje na svého úspěšného předchůdce a na PlayStation 5 přináší nejmodernější technologie virtuální reality. Helmu s 4K HDR OLED displeji a řadou dalších technologií, jako je sledování pohybu očí nebo haptická odezva, doprovází nové Sense ovladače a také řada her.

NEFALŠOVANÝ NADUPANÝ BOHEMIA BOX

Pořádná zásoba chipsů na střídačku anebo spíš k televizi ti zpříjemní každý zápas. A v přestávce si se svým týmem můžeš zahrát přiložené hokejové pexeso.

Pro všechny hokejové fanoušky

Pro všechny hokejové fanoušky 10% sleva pro každého pořádného hráče do e-shopu fanshophokej.cz. Užijte si nakupování čehokoliv, po čem vaše hráčské srdce touží.

Zlatá brána Zlatá brána