Vstupuješ do Zlaté brány Bohemia hokeje.
cz

VÝHRY

TV LG QNED

65 QNED9T

Pohodlně se usaď, připrav si dostatečnou zásobu chipsů a užij si zápas v super kvalitě obrazu na nové TV!

LG QNED mini LED představuje počátek nové éry LCD televizorů. Tato průkopnická obrazovka kombinuje mini LED panel s technologií Quantum Dot NanoCell a přináší tím televiznímu divákovi zbrusu nový zážitek. Jedná se o skutečný vrchol LCD televizorů.

Přibližně 30 000 miniaturních LED diod zajišťuje jasnější a zřetelnější obraz a téměř 2500 jedinečných stmívatelných zón poskytuje přesné řízení podsvícení a mimořádně vysoký kontrastní poměr. Výsledkem je více detailů a přesnější reprodukce barev než u běžných LCD televizorů.

Stiga hokej

pro tréninky s tvým mužstvem

Užijte si hokejovou atmosféru u sebe doma! Poctivě trénuj a doveď svůj tým k vítězství

Extraliga: tradiční stolní hokej s hráči v českých národních dresech. Hráči mají kovové hokejky, které umožňují kombinační hru i tvrdé střely. Užijte s tu pravou hokejovou atmosféru u Vás doma. Rozměry kluziště jsou 100 x 50 cm.

Skvělou zábavu a spoustu nastřílených gólů přeji Bohemia chips!

Koučbox

pořádná trenérská výbava

Užij si suprově zápasy s Bohemia! V našem koučboxu najdeš pořádnou výbavu pro celý svůj tým, která nesmí chybět u žádného zápasu.

Bohemia Koučbox obsahuje 20ks Bohemia produktů, 1x sportovní stopky, 1x hokejové ponožky, 1x kšiltovku s logem českého hokeje.

Koučbox můžeš vyhrát každý den, tak na nic nečekej!

SLEVA FANSHOP.HOKEJ.CZ

Jsi skutečný hokejový fanda? Pak oceníš slevu v hokejovém e-shopu, kde si můžeš vybrat, co se ti líbí.

Sleva 10 % na vybraný sortiment v e-shopu fanshop.hokej.cz.